ממונה בטיחות בשטח העבודה

מנהל בטיחות הוא מומחה המתכנן ומיישם תקנות בטיחות שמטרתם למזער סיכונים כגון פציעות או תאונות. המנהל אחראי באופן כללי לכל הנוגע לצי הרכב של החברה. בנוסף לזה, מנהל הבטיחות אחראי לבקר ולבדוק שסביבת העבודה והרכבים עומדים בנהלים והתקנות שהותאמו לחברה, ובכך להבטיח כי כוח האדם, הרכבים, ושאר הציוד מצייתים לחוק ועומדים בתקנות הבטיחות הממשלתיות.

רמת בטיחות מספקת "חבילת שירותים" – במיקור חוץ (outsourcing) זה כבר למעלה מעשור שנים. חבילת השירותים עומדת בדרישות החוק והתקנות המחייבות הסדרי בטיחות בחברות וארגונים. שיטה זו מאפשרת לארגון להתמקד בתחום שבו הוא מתמחה, ולהשקיע את מירב המשאבים שלו בניהול יעיל ותפוקה.

רמת בטיחות מספקת לכל לקוח עובדים מיומנים ומקצועיים, לרבות קציני בטיחות בתעבורה, שמוסמכים על ידי משרד התחבורה. כל אחד מהעובדים שלנו מהווה חלק בלתי נפרד ממכלול מקצועי ואיכותי שפרוס במערך ארצי. הניסיון הרב של העובדים בחברה נותן ללקוחות שלנו יתרון משמעותי בשוק התחרותי של היום, כאשר לכל לקוח מותאמת תכנית אישית שמורכבת ממגוון התמחויות שונות.

המטרה :
לאפשר ללקוחות ליהנות באופן מקסימאלי מההתמחות, רבת השנים, של החברה והצוות המקצועי שלה. כמובן, רמת בטיחות עומדת בתו התקן המחמיר של המכון הישראלי להדרכה ובקרת בטיחות בתעבורה 9001-2008 ISO, דבר המאפשר ללקוחות שלנו לצמצם עד כדי אפס את המעורבות של צי הרכב שלהם בתאונות דרכים תוך כדי הורדה משמעותית בתחזוקה וכח אדם.

היתרון:
מאחר והחברה שלנו פרוסה במערך ארצי רחב, אנו יכולים להעמיד קצין בטיחות מוסמך בתעבורה לכל חברה וארגון במגזר הפרטי או העסקי, על פי דרישות החוק ומשרד התחבורה. השירות ניתן יחד עם כל המשתמע מיחסי עובד מעביד. בין השאר, רכב, פלאפון, השתלמויות, ביטוח, או כל דבר אחר הנדרש לצורך מילוי התפקיד. בנוסף לקציני הבטיחות, חברתנו מעמידה לרשות הלקוחות מוקד ארצי שמוכן לטפל בכל צורך שעלול להתעורר.

האחריות של מנהל הבטיחות כוללת:

ביצוע הערכה ראשונית של סדרי הבטיחות בחברה.
לאמוד ולשנות על פי הצורך את מדיניות ונהלי הבטיחות.
לחקור וליישם תהליכי טיפול מפגעים בטיחותיים.
לנתח דוח תאונה ולהעריך מפגעים אפשריים.
הכנה והפעלה של הדרכות בטיחות והשתלמויות לעובדים.

ותק וניסיון של צוות מקצועי שעוסק בתחום הבטיחות, יום יום, כל היום – זה כל ההבדל!


לקבלת פרטים ויעוץ אנא צרו קשר עם שירות הלקוחות בטלפון 1-700-508-808

אפשר גם למלאות כאן את הפרטים, או לבקש פרטים נוספים במייל, נחזור אליכם בהקדם.

נגישות
Call Now Button