על החברה

רמת בטיחות היא חברה שקמה כבר בשנת 2000, ועם השנים כלל הפעילות של החברה התאגדה תחת קבוצת רמת בטיחות בע"מ. החיבור של כל חברות הבת תחת קורת גג אחת, יצר קבוצה אחת שמתמחה במגוון תחומים לרבות בטיחות, תחבורה, והדרכה. זה גם אפשר לנו להעניק ללקוחות שלנו את השירות המקצועי שהם צריכים. הנאמנות המתמשכת של העובדים, והחוסן הכלכלי של הקבוצה עזרו לנו לשמור על עצמאות, יציבות, וניטרליות. בדרך הזאת גם הלקוחות שלנו המשיכו ליהנות מבטיחות, יציבות, ושקט תעשייתי.

כיום, קבוצת רמת בטיחות הצליחה להפוך לקבוצה הגדולה והמובילה בתחום שלה בישראל. קבוצת רמת בטיחות מורשית ע"י משרד התחבורה, חברה בלשכת המסחר והתעשייה, ומחזיקה בתו התקן המחמיר של מכון התקנים הישראלי 9001 – 2000 I.S.O להדרכה ובקרת בטיחות בתעבורה.

ברמת התהליכים :

קבוצת רמת בטיחות מציגה שירות לקוחות ברמה גבוהה. יש לחברה קשר מתמיד עם מנהלי האזורים שפרוסים במערך הארצי, וזה מאפשר ללקוחות שלנו ליהנות ממגוון שירותים במרחב הארץ. רמת בטיחות מוכנה לענות על כל שאלה בתחום הבטיחות בתעבורה, וכאשר צריך, ניתן מענה מידי לכל בעיה שמתעוררת בשטח.

שירותי בטיחות בתעבורה והדרכה:

בין השירותים שאנו מציעים ללקוחות שלנו אפשר למצוא:
קציני בטיחות
ייעוץ במגוון תחומים
ניהול ציי רכב למוסדות ומפעלים
הכשרות וקורסים לנהגים, עובדים, ומפעילים
מפקח שטח תפעולי
ועוד…

ברמת הבטיחות :

קבוצת רמת בטיחות ממשיכה לפתח שיטות עבודה חדשניות ונהלים מתאימים. בהתאם לכך, גם רמת ההכשרה של העובדים ממשיכה להתעלות, ובשנים האחרונות התווספו ימי השתלמות והכשרה לקציני הבטיחות יחד עם כלל העובדים של הקבוצה בארץ ובחו"ל.

ברמת הקורסים לתחבורה :

מכללת רמת בטיחות בע"מ היא חברת הבת תחת קבוצת רמת בטיחות. תפקידה של המכללה להתאים, לרכז, ולבצע השתלמויות וקורסים שונים במגוון מקצועות התחבורה. (השתלמויות וימי עיון לנהגים מקצועיים. קורסי הכשרה: מנהלי משרד הובלה, נהגי שינוע חומרים מסוכנים, רישיון נהיגה למלגזה, ריענון נהיגה / יום השתלמות למפעילי מלגזות, רישיון נהיגה למכונה ניידת, הדרכה לשטח תפעולי ועוד). הקורסים וההשתלמויות שאנו מציעים מתקיימים ברמה מקצועית מאוד גבוהה, ע"י צוות טכני מקצועי ומוכשר שמעורה בכל היבטי הבטיחות השונים.

בזכות המחויבות המוחלטת של החברה להתפתחות האישית של העובדים, הכשרתם וקידומם – מצליחה החברה לשמר סגל עובדים מיומן וקבוע. זה מאפשר לנו להעניק ללקוחות שלנו שירות מסור יציב ומקצועי.

רמת בטיחות והאופי המקצועי שבה היא פועלת הקנו לה את תיו התקן המחמיר של מכון התקנים הישראלי 9001 – 2000 I.S.O להדרכה ובקרת בטיחות בתעבורה. תיו התקן של מכון התקנים מעיד על רמת השירותים המקצועיים שרמת בטיחות מעניקה לכל אחד מהלקוחות שלה.

רמת בטיחות מציעה ללקוחות שלה "חליפת שירות" מעוצבת שמותאמת בקפידה למידות ולצרכים הספציפיים של הלקוח. יחד עם זאת, כל לקוח יכול ליהנות ממערך שירותים שפרוס במרחב הארצי. כל זה תחת קורת גג אחת שמתמקדת בעשיה בתחום הבטיחות בתעבורה, מניעת תאונות, וחסכון בעלויות.

לקוחות החברה נהנים מקשר ישיר ורציף עם מנהלי אזורים, ומוקד ארצי שמשרת את הלקוחות.

הבטיחות שלכם היא המוניטין שלנו!


לקבלת פרטים ויעוץ אנא צרו קשר עם שירות הלקוחות בטלפון 1-700-508-808

אפשר גם למלאות כאן את הפרטים, או לבקש פרטים נוספים במייל, נחזור אליכם בהקדם.

נגישות
Call Now Button