על החברה

רמת בטיחות הוקמה בשנת 2000 ואיגדה את כלל הפעילות לקבוצת רמת בטיחות בע"מ, חיבור כלל פעילות חברות הבת, יצרו מקצועיות משמעותית ללקוחות במגוון התמחויות בתחום הבטיחות ההדרכה והתחבורה ככלל. תוך כדי שמירה על היותה עצמאית, בלתי תלויה, ניטרלית יציבה בזכות חוסנה הכלכלי ונאמנותם המתמשכת של עובדיה.

במהלך השנים צמחה הקבוצה והפכה לחברה הגדולה ומובילה בתחומה בישראל, מורשת משרד התחבורה וחברה בלשכת המסחר והתעשייה.

תחומי שירותי בטיחות בתעבורה והדרכה:
קצין בטיחות, ייעוץ, ניהול ציי רכב למוסדות ומפעלים, הכשרות וקורסים לנהגים / עובדים ומפעילים, מפקח שטח תפעולי ועוד…

ברמת התהליכים :
מנהלת החברה קשרי לקוחות ונמצאת בקשר תמידי עם מנהלי האזורים הפרוסים במערך הארצי במטרה לתת מענה מיידי לכל בעיה וכן לשפר את זמינות הקבוצה ללקוחותיה.

ברמת הבטיחות :
אנו מתמידים בפיתוח שיטות ונהלים חדשים ובהתאם לכך, הרחבנו בשנים האחרונות את ההשתלמויות וההכשרות לקציני הבטיחות ולכלל עובדי הקבוצה בארץ ובחו"ל .

ברמת הקורסים לתחבורה :
חברת הבת "מכללת רמת בטיחות בע"מ" תפקידה להתאים, לרכז ולבצע השתלמויות וקורסים למקצועות התחבורה , על מנת לתת מענה מתאים ומקצועי לכלל לקוחות הקבוצה.(השתלמויות וימי עיון לנהגים מקצועיים, קורסים: למנהלי משרד הובלה, לנהגי שינוע חומרים מסוכנים, לרישיון נהיגה למלגזה, ריענון נהיגה / יום השתלמות למפעילי מלגזות, רישיון נהיגה למכונה ניידת הדרכה לשטח תפעולי ועוד…)
הקורסים וההשתלמויות מתקיימים ברמה מקצועית גבוהה ובאמצעות צוות טכני המודע לכל היבטי הבטיחות השונים.

בזכות מחויבותה המוחלטת של החברה להתפתחותם האישית של עובדיה , הכשרתם וקידומם – מצליחה החברה לשמר סגל עובדים מיומן וקבוע, המקפיד על מתן טיפול מקצועי שוטף ומסור ללקוחות החברה.

אופיה של החברה בהתמקצעות בתחום התחבורה הוביל אותה לשימוש בתו התקן של מכון התקנים הישראלי 9001 – 2000 I.S.O להדרכה ובקרת בטיחות בתעבורה.

החברה מציעה ללקוחותיה "חליפת שירות " המותאמת למידותיו וצרכיו הספציפיים של כל לקוח ולקוח.
ויחד עם זאת ליהנות ממערך שירותים ארצי ומקיף, תחת קורת גג אחת, החוסך בעלויות.

לקוחות החברה מוזמנים ליצור קשר ישיר עם מנהלי האזורים, וכן להיעזר באופן קבוע במוקד הארצי, המרכז את הטיפול והתיאום מול כל הגופים הרלוונטיים.

המוניטין שלנו הבטיחות שלכם

Call Now Button
נגישות