על החברה

רמת בטיחות הוקמה בשנת 2000, ועם השנים כלל הפעילות של החברה התאגדה תחת קבוצת רמת בטיחות בע"מ. החיבור של כל חברות הבת תחת קורת גג אחת, יצר קבוצה אחת שמתמחה במגוון תחומים לרבות בטיחות, תחבורה, והדרכה. זה גם איפשר לנו להעניק ללקוחות שלנו את השירות המקצועי שאותו הם צריכים. הנאמנות המתמשכת של העובדים, והחוסן הכלכלי של הקבוצה עזרו לנו לשמור על עצמאות, יציבות, וניטרלייות. בדרך הזאת גם הלקוחות שלנו ממשיכים ליהנות מבטיחות, יציבות, ושקט תעשיתי.

כיום, קבוצת רמת בטיחות הצליחה להפוך לקבוצה הגדולה והמובילה בתחום שלה בישראל. קבוצת רמת בטיחות מורשית ע"י משרד התחבורה, חברה בלשכת המסחר והתעשייה, ומחזיקה בתו התקן המחמיר של מכון התקנים הישראלי 9001 – 2000 I.S.O להדרכה ובקרת בטיחות בתעבורה.

שירותי בטיחות בתעבורה והדרכה:

בין השירותים שאנו מציעים ללקוחות שלנו אפשר למצוא:
קציני בטיחות.
ייעוץ במגוון תחומים.
ניהול ציי רכב למוסדות ומפעלים.
הכשרות וקורסים לנהגים, עובדים, ומפעילים.
מפקח שטח תפעולי
ועוד…

ברמת התהליכים :

קבוצת רמת בטיחות מנהלת קשרי לקוחות, ונמצאת בקשר מתמיד עם מנהלי אזורים שפרוסים במערך ארצי. זה מאפשר לנו להיות זמינים ללקוחות של החברה, וכאשר צריך, גם לתת מענה מיידי לכל בעיה שמתעוררת בשטח.

ברמת הבטיחות :

קבוצת רמת בטיחות ממשיכה לפתח שיטות עבודה חדשניות ונהלים מתאימים. בהתאם לכך, גם רמת ההכשרה של העובדים ממשיכה להתעלות, ובשנים האחרונות התווספו ימי השתלמות והכשרה לקציני הבטיחות יחד עם כלל העובדים של הקבוצה בארץ ובחו"ל.

ברמת הקורסים לתחבורה :

תחת קבוצת רמת בטיחות נמצאת חברת הבת "מכללת רמת בטיחות בע"מ". תפקידה של המכללה להתאים, לרכז, ולבצע השתלמויות וקורסים שונים במגוון מקצועות התחבורה. (השתלמויות וימי עיון לנהגים מקצועיים. קורסי הכשרה: למנהלי משרד הובלה, לנהגי שינוע חומרים מסוכנים, לרישיון נהיגה למלגזה, ריענון נהיגה / יום השתלמות למפעילי מלגזות, רישיון נהיגה למכונה ניידת הדרכה לשטח תפעולי ועוד…). הקורסים וההשתלמויות שאנו מציעים מתקיימים ברמה מקצועית מאוד גבוהה, ע"י צוות טכני מקצועי ומוכשר שמעורה בכל היבטי הבטיחות השונים.

בזכות מחויבותה המוחלטת של החברה להתפתחותם האישית של עובדיה , הכשרתם וקידומם – מצליחה החברה לשמר סגל עובדים מיומן וקבוע, המקפיד על מתן טיפול מקצועי שוטף ומסור ללקוחות החברה.

אופיה של החברה בהתמקצעות בתחום התחבורה הוביל אותה לשימוש בתו התקן של מכון התקנים הישראלי 9001 – 2000 I.S.O להדרכה ובקרת בטיחות בתעבורה.

החברה מציעה ללקוחותיה "חליפת שירות " המותאמת למידותיו וצרכיו הספציפיים של כל לקוח ולקוח.
ויחד עם זאת ליהנות ממערך שירותים ארצי ומקיף, תחת קורת גג אחת, החוסך בעלויות.

לקוחות החברה מוזמנים ליצור קשר ישיר עם מנהלי האזורים, וכן להיעזר באופן קבוע במוקד הארצי, המרכז את הטיפול והתיאום מול כל הגופים הרלוונטיים.

המוניטין שלנו הבטיחות שלכם

Call Now Button
נגישות