ניהול, פיקוח, הכשרה, ובטיחות ציי רכב

הקדמה:
חומרים מסוכנים מאיימים על בריאות האדם, על סביבתו, ועל רכושו. האיום הזה אינו מוגבל לבטיחות המיידית של האדם, והוא עשוי גם להשפיע על הסביבה ולזהם את הקרקע.

חומרים מסוכנים עשויים לדלוף כתוצאה מתאונות בזמן השינוע, הפריקה והטעינה, או כתוצאה מתקלות בזמן האחסון. גורם נוסף שצריך לקחת בחשבון הוא המצב הביטחוני, והסבירות הגבוהה להתרחשות אירוע חבלני בסביבה שבה מאוחסנים חומרים מסוכנים.

רוב החומרים המסוכנים מובלים היום בעזרת משאיות. בד בבד, הכבישים נעשים יותר ויותר צפופים ומסוכנים. המצב המתואר כאן דורש מחברות התובלה להעלות באופן מתמיד את רמת הבטיחות והלוגיסטיקה בשינוע מטענים מסוכנים.

חוק שירותי הובלה, התשנ"ז – 1997, תקנות שירותי הובלה, התשס"א – 2001, ונהלי משרד התחבורה מחייבים אנשי מקצוע מוסמכים ובעלי ותק בתחום הבטיחות. בכדי לעמוד בדרישות החוק, התקנות, והנהלים הארגון צריך לוודאות שהעובדים שלו בכלל, ובפרט אלו שמתעסקים עם חומרים מסוכנים, עוברים הדרכה ע"י מוסד מקצועי שמורשה ע"י משרד התחבורה.

קבוצת רמת בטיחות, זה כבר יותר מעשור, מספקת שירותי קצין בטיחות מומחה שמפקח על שינוע וטיפול בחומרים מסוכנים, ונהגים המשנעים חומרים מסוכנים. כמובן, שחברתנו מורשית מטעם משרד התחבורה, וכלל השירותים שאנו מציעים, לרבות אלו שניתנים ע"י מיקור חוץ (outsourcing), עומדים בדרישות החוק והתקנות. כאשר מפקידים את נושא הבטיחות וההכשרה בידי גוף חיצוני שמתמחה בתחום, הארגון יכול להתמקד בתחום שבו הוא מתמחה, ובכך להפיק את המירב מהמשאבים שהוא משקיע.

קבוצת רמת בטיחות מעסיקה קציני בטיחות בתעבורה בעלי הסמכה יעודית, בין השאר בפיקוח בטיחותי על שינוע חומרים מסוכנים. קציני הבטיחות הוסמכו על ידי משרד התחבורה, והם עובדים במסגרת אורגנית שמורכבת מצוות מקצועי ואיכותי שפרוס במערך ארצי. שנות השירות בתחום הבטיחות והתעבורה מאפשרות לקבוצת רמת בטיחות ולקציני הבטיחות שלה להעניק ללקוחות שירות מקצועי,יציב, ומתמשך. בדרך הזאת מספר אירועי הבטיחות והתאונות יורד באופן קבוע, והתפוקה ממשיכה לעלות.

הכלים :
חברתנו מציעה שירותי קצין בטיחות בתעבורה על פי דרישות החוק ומשרד התחבורה, לחברות, ארגונים שונים, ואף למגזר הפרטי.
השירותים מתבצעים ע"י מיקור חוץ (outsourcing) עם כל המשתמע מזה לרבות יחסי עובד מעביד, רכב, פלאפון, השתלמויות, ביטוח, ו/או כל דבר אחר שנדרש לצורך מילוי התפקיד. קצין הבטיחות עומד לרשות הלקוח, ובנוסף לזה חברתנו מציעה שירות לקוחות במוקד ארצי ובהתאם לתקנות.

היתרונות :
קבוצת רמת בטיחות עומדת בתו התקן המחמיר 9001-2008 ISO של המכון הישראלי להדרכה ובקרת בטיחות בתעבורה.
ניצול מקסימאלי של ניסיון עשיר והתמחות בתחום הבטיחות בתעבורה.
צמצום המעורבות של החברה והנכסים שלה בתאונות שונות ואירועי בטיחות.
ירידה משמעותית בהוצאות, תחזוקה, וכח אדם.

חבילת שירות בסיסית:
הקמה ויישום מערך פיקוח בטיחותי על נהגים, מחסנים, שינוע חומרים מסוכנים, ציוד שינוע, משאיות, רכבים, ומלגזות.
עזרה במיון וקליטת נהגים, ראיונות עבודה, מבחני נהיגה, וניהול תיקי נהג ורכב.
הדרכת נהגים.
כתיבת תוכניות הדרכה והשתלמות שנתית, עם דגש על ניתוח אירועים, תאונות, ונזקים.
טיפול בתאונות / אירועים וכו'.
יעוץ לפני רכישה, מכירה, והחלפה של רכבים וציוד מכאני.
עזרה בוועדת בטיחות ו/או כל ועדה הקשורה לתאונות, מערך צי רכב, ותחבורה.
ייצוג מול משרד התחבורה, אישורים, היתרים, וכל נושא אחר.
כתיבת נהלים לשינוע חומרים מסוכנים, והתנהגות בזמן אירוע.

הערות :
ניתן להוסיף שירותים ולהתאים את הקיימים לפי צורכי הלקוח, ודרישות החברה.

בטיחות עושים עם החברה הגדולה בישראל לפיקוח על חומרים מסוכנים!

 

לקבלת פרטים נוספים צרו קשר עם שירות הלקוחות 1-700-508-808, או פשוט לחצו כאן

Call Now Button
נגישות