ניהול, פיקוח, הכשרה ובטיחות ציי רכב

רקע
חומרים מסוכנים הם חומרים המאיימים על בריאותו של האדם, על סביבתו ועל רכושו . איום זה אינו מוגבל לבטיחות המיידית של האדם אלא עשוי להשפיע גם על הסביבה, על ידי זיהום הקרקע.

הסכנות הטמונות בחומרים מסוכנים עשויות לנבוע מדליפתם, אם בשל תקלות הקשורות באחסונם ואם בשל תאונות בזמן שינוע, פריקה וטעינה. גורם נוסף הוא המצב הביטחוני הנוכחי והחשש לאירוע חבלני בסביבה שבה מאוחסנים חומרים מסוכנים.
כיום, רוב חומרים מסוכנים מובילים במשאיות, בד בבד הכבישים נעשים צפופים ומסוכנים יותר, מכך נדרשת רמת בטיחות ולוגיסטיקה שונה משינוע מטענים לא מסוכנים.

חוק שירותי הובלה, התשנ"ז– 1997, ותקנות שירותי הובלה, התשס"א– 2001 ונהלי משרד התחבורה מחייבים אנשי מקצוע מוסמכים ובעלי ותק בתחום הבטיחות בטיפול בנהגים ושינוע חומרים מסוכנים, המורשים על – ידי משרד התחבורה.

חברתנו זה יותר מעשור מספקת שירותי קצין בטיחות מומחה ומורשה משרד התחבורה לשינוע וטיפול בנהגים המשנעים חומרים מסוכנים. החברה מציעה את כלל השירותים על פי דרישות החוק והתקנות במקור חוץ (outsourcing).
שיטה זו מאפשרת לארגון להתמקד בתחום התמחותו ולהשקיע את מרב המשאבים בכך ואת נושא הבטיחות וההכשרה להפעיל ע"י גוף חיצוני המתמחה בתחום.

השירותים מסופקים בהמצאות קצין בטיחות בתעבורה בעל כתב הסמכה לפיקוח בטיחות בשינוע חומרים מסוכנים מוסמך על ידי משרד התחבורה, אשר הינו אחד מתוך צוות מקצועי ואיכותי הפרוסים במערך ארצי העוסקים יום יום בתחום הבטיחות והתעבורה בכלל. כך נוצר יתרון משמעותי במגוון התמחויות אשר יעמדו בכל נקודת פעילות.

המטרה :
חברתנו מסוגלת לתת שירותי קצין בטיחות בתעבורהאחד במספר חברות ו/או ארגונים ו/או במגזר הפרטיעל פי דרישות החוק ומשרד התחבורה.
השירות יבוצע ב- outsourcing (מקור חוץ), כל המשתמע מיחסי עובד מעביד, רכב , פלאפון, השתלמויות ביטוח ו/או כל דבר לצורך מילוי תפקידו.
קצין הבטיחות יעמוד לרשות החברה כמו כן נציגה במוקד הארצי בהתאם לתקנות.

היתרונות :
ניצול מקסימאלי בהתמחות החברה וצוותה המקצועי, המפקח על פי תו תקן 9001-2008 ISO של המכון הישראלי להדרכה ובקרת בטיחות בתעבורה,
צמצום לאפס מעורבות רכב החברה בתאונות והורדה משמעותית בתחזוקה וכח אדם.

חבילת שירות בסיסית:

  • הקמה ויישום מערך פיקוח בטיחות בשינוע חומרים מסוכנים נהגים, ציוד שינוע משאיות, רכבים, מלגזות ומחסנים.
  • עזרה במיון וקליטת נהגים, סיוע בראיונות ומבחני נהיגה וניהול תיקי רכב ונהג.
  • הדרכת נהגים ונוהגים.
  • הקמת תוכניות הדרכה והשתלמויות שנתית בדגש לניתוח תאונות ונזקים .
  • טיפול בתאונות / אירוע ו/או כל נושא אחר.
  • יעוץ בהחלפה, מכירה, רכישת רכבים וכל ציוד אחר.
  • עזרה בוועדת בטיחות ו/או כל ועדה הקשורה בתאונות ולמערך צי רכב ותחבורה.
  • ייצוג מול משרד התחבורה, אישורים, התרים, ו/או כל נושא אחר.
  • הקמת נהלי שינוע והתנהגות בזמן אירוע בחומרים מסוכנים.

הערות :
ניתן להוסיף ולהתאים שירותים נוספים לפי הצרכים ודרישות הלקוח.

בואו לעשות בטיחות עם החברה הגדולה בישראל לפיקוח על חומרים מסוכנים

לקבלת פרטים נוספים ישיר – למחלקת קשרי לקוחות 1-700-508-808
או במייל לחצו כאן

Call Now Button
נגישות