שינוע חומרים מסוכנים

הקדמה:
חומרים מסוכנים מאיימים על בריאותו של האדם, על סביבתו, ועל רכושו. האיום הזה אינו מוגבל לבטיחות המידית של האדם, והוא גם עשוי להשפיע על הסביבה שלו ואף לזהם את הקרקע. חומרים מסוכנים עשויים לדלוף כתוצאה מתאונות בזמן השינוע הפריקה והטעינה, או כתוצאה מתקלות בזמן האחסון. גורם נוסף שצריך לקחת בחשבון הוא המצב הביטחוני, והסבירות הגבוהה להתרחשות אירוע חבלני בסביבה שבה מאוחסנים חומרים מסוכנים.

רוב החומרים המסוכנים מובלים היום בעזרת משאיות, ובד בבד, הכבישים נעשים יותר ויותר צפופים ומסוכנים. המצב המתואר כאן דורש מחברות התובלה להעלות באופן מתמיד את רמת הבטיחות והלוגיסטיקה בשינוע מטענים מסוכנים.

חוק שירותי הובלה, התשנ"ז – 1997, תקנות שירותי הובלה, התשס"א – 2001, ונהלי משרד התחבורה דורשים אנשי מקצוע מוסמכים ובעלי ותק בתחום הבטיחות. בכדי לעמוד בדרישות החוק, התקנות והנהלים, הארגון צריך לוודאות שהעובדים שלו בכלל, ובפרט אלו שמתעסקים עם חומרים מסוכנים, עוברים הדרכה ע"י מוסד מקצועי שמורשה ע"י משרד התחבורה.

קבוצת רמת בטיחות, זה כבר יותר מעשור, מספקת שירותי קצין בטיחות מומחה שמפקח על שינוע וטיפול בחומרים מסוכנים, ונהגים המשנעים חומרים מסוכנים. כמובן, שחברתנו מורשית מטעם משרד התחבורה, וכלל השירותים שאנו מציעים, לרבות אלו שניתנים ע"י מיקור חוץ (outsourcing), עומדים בדרישות החוק והתקנות. כאשר מפקידים את נושא הבטיחות וההכשרה בידי גוף חיצוני שמתמחה בתחום, הארגון יכול להתמקד בתחום שבו הוא מתמחה, ובכך להפיק את המיירב מהמשאבים שהוא משקיע.

קבוצת רמת בטיחות מעסיקה קציני בטיחות בתעבורה בעלי הסמכה ייעודית שמוסמכים לפקח ולהדריך בכל הנוגע לשינוע חומרים מסוכנים. קציני הבטיחות הוסמכו על ידי משרד התחבורה, והם עובדים במסגרת אורגנית שמורכבת מצוות מקצועי ואיכותי שפרוס במערך ארצי. שנות השירות בתחום הבטיחות והתעבורה מאפשרות לקבוצת רמת בטיחות ולקציני הבטיחות שלה להעניק ללקוחות שירות מקצועי, יציב, ומתמשך. בדרך הזאת מספר אירועי הבטיחות והתאונות יורד באופן קבוע, והתפוקה ממשיכה לעלות.

הכלים :
חברתנו מציעה שירותי קצין בטיחות בתעבורה על פי דרישות החוק ומשרד התחבורה, לחברות וארגונים שונים, לרבות המגזר הפרטי.
השירותים מתבצעים ע"י מיקור חוץ (outsourcing) עם כל המשתמע מזה, כולל יחסי עובד מעביד, רכב, פלאפון, השתלמויות, ביטוח, וכל דבר אחר שנדרש לצורך מילוי התפקיד. הלקוחות שלנו נהנים מקציני בטיחות מקצועיים שפועלים בהתאם לחוק ולתקנות, ושירות לקוחות במוקד ארצי.

היתרונות :
קבוצת רמת בטיחות עומדת בתו התקן המחמיר 9001-2008 ISO של המכון הישראלי להדרכה ובקרת בטיחות בתעבורה. ניצול מקסימאלי של ניסיון עשיר והתמחות בתחום הבטיחות בתעבורה.
צמצום המעורבות של החברה והנכסים שלה בתאונות שונות ואירועי בטיחות, וירידה משמעותית בהוצאות, תחזוקה, וכח אדם.

חבילת שירות בסיסית:
הקמה ויישום מערך פיקוח בטיחותי על נהגים, מחסנים, שינוע חומרים מסוכנים, ציוד שינוע, משאיות, רכבים, ומלגזות.
עזרה במיון וקליטת נהגים, ראיונות עבודה, מבחני נהיגה, וניהול תיקי נהג ורכב.
הדרכת נהגים.
כתיבת תוכניות הדרכה והשתלמות שנתית, עם דגש על ניתוח אירועים, תאונות, ונזקים.
טיפול בתאונות ואירועים שונים.
יעוץ לפני רכישה, מכירה, והחלפה של נכסים מכאניים.
עזרה בוועדת בטיחות ו/או כל ועדה הקשורה לתאונות, מערך צי רכב, ותחבורה.
ייצוג מול משרד התחבורה, אישורים, היתרים, וכו'.
כתיבת נהלים לשינוע חומרים מסוכנים, והתנהגות בזמן אירוע.

הערות :
ניתן להוסיף ולהתאים שירותים לפי צורכי הלקוח, ודרישות החברה.

הבטיחות שלכם היא המוניטין שלנו!


לקבלת פרטים ויעוץ אנא צרו קשר עם שירות הלקוחות בטלפון 1-700-508-808

אפשר גם למלאות כאן את הפרטים, או לבקש פרטים נוספים במייל, נחזור אליכם בהקדם.

נגישות
Call Now Button