קצין בטיחות בתעבורה לרישיון מוביל

קצין בטיחות בתעבורה לרישיון מוביל

כנזכר בחוק שירותי הובלה, התשנ"ז – 1997, ותקנות שירותי הובלה, התשס"א – 2001 כל מיזם, פרטי, עסקי, תאגיד או מוסד, שרשומים על שמו, או שהוא מפעיל /מנהל, אשר ברשותו משאית אחת או יותר שמשקלה מ – 10 טון ומעלה, מחויב לעמוד בדרישות החוק, ולהפעילם על פי תנאי רישיון מוביל.

זה כבר למעלה מעשור שרמת בטיחות מספקת "חבילת שירותים" – במיקור חוץ (outsourcing), שמותאם לדרישות החוק והתקנות המחייבות הסדרי בטיחות בחברות וארגונים. שיטה זו מאפשרת לארגון להתמקד בתחום שבו הוא מתמחה, ולהשקיע את מירב המשאבים שלו בניהול יעיל ותפוקה

רמת בטיחות מספקת לכל לקוח עובדים מיומנים ומקצועיים, לרבות קציני בטיחות בתעבורה שמוסמכים על ידי משרד התחבורה. כל אחד מהעובדים שלנו מהווה חלק בלתי נפרד ממכלול מקצועי ואיכותי שפרוס במערך ארצי. הניסיון הרב של העובדים בחברה נותן ללקוחות שלנו יתרון משמעותי בשוק התחרותי של היום, כאשר לכל לקוח מותאמת תוכנית אישית שמורכבת ממגוון התמחויות שונות.

היתרונות :
מאחר והחברה שלנו פרוסה במערך ארצי רחב, אנו יכולים להעמיד קצין בטיחות מוסמך בתעבורה לכל חברה וארגון במגזר הפרטי או העסקי, על פי דרישות החוק ומשרד התחבורה. השירות ניתן יחד עם כל המשתמע מיחסי עובד מעביד. בין השאר, רכב, פלאפון, השתלמויות, ביטוח, או כל דבר אחר הנדרש לצורך מילוי התפקיד. בנוסף לקציני הבטיחות, חברתנו מעמידה לרשות הלקוחות מוקד ארצי שמוכן לטפל בכל צורך שעלול להתעורר.

המטרה :
לאפשר ללקוחות ליהנות באופן מקסימאלי מההתמחות, רבת השנים, של החברה והצוות המקצועי שלה. כמובן, רמת בטיחות עומדת בתו התקן המחמיר של המכון הישראלי להדרכה ובקרת בטיחות בתעבורה 9001-2008 ISO, דבר המאפשר ללקוחות שלנו לצמצם עד כדי אפס את המעורבות של צי הרכב שלהם בתאונות דרכים תוך כדי הורדה משמעותית בתחזוקה וכח אדם.

חבילת שירות בסיסית:
הקמה ויישום מערך פיקוח בטיחותי על נהגים, מחסנים, שינוע חומרים מסוכנים, ציוד שינוע, משאיות, רכבים, ומלגזות.
עזרה במיון וקליטת נהגים, ראיונות עבודה, מבחני נהיגה, וניהול תיקי נהג ורכב.
הדרכת נהגים.
כתיבת תכניות הדרכה והשתלמות שנתית, עם דגש על ניתוח אירועים, תאונות, ונזקים.
טיפול בתאונות ואירועים שונים.
יעוץ לפני רכישה, מכירה, והחלפה של נכסים מכאניים.
עזרה בוועדת בטיחות ו/או כל ועדה הקשורה לתאונות, מערך צי רכב, ותחבורה.
ייצוג מול משרד התחבורה, אישורים, היתרים, וכו'.

הערות:
ניתן להוסיף ולהתאים שירותים לפי צורכי הלקוח, ודרישות החברה.

הבטיחות שלכם היא המוניטין שלנו!


לקבלת פרטים ויעוץ אנא צרו קשר עם שירות הלקוחות בטלפון 1-700-508-808

אפשר גם למלאות כאן את הפרטים, או לבקש פרטים נוספים במייל, נחזור אליכם בהקדם.

נגישות
Call Now Button