הדרכת נהגים למוסדות ומפעלים

מנכ"ל, מנהל לוגיסטיקה, מנהל משק הרכב, או משלח וכו' –

תאונות דרכים הפכו לצערנו, לחלק מהשגרה היום יומית, והתחושה היא "שהתרגלנו" לתאונות. התרגלנו לעבור לסדר היום בלית ברירה. מרימים כתפיים, ומפטירים באנחה, מה כבר אפשר לעשות ?!  מוכרחים לדעת שזאת לא חייבת להיות השגרה, ובאמת אנו עדים ליותר ויותר חברות וארגונים שחווים מציאות אחרת.

מעבר לתאונות ולפגיעות בנפש יש גם נזק כלכלי גדול, שבראשו נמצאת הפגיעה בתדמית של החברה. יותר חברות היום רואות את הרכב של החברה ככרטיס ביקור דינמי, שחשוף בכביש למיליונים של נהגים חסרי הכשרה מספקת.

רמת בטיחות מאמינה שהמלחמה בתאונות הדרכים איננה סיסמה ריקה מתוכן. אנחנו מאמינים שאת המלחמה בתאונות הדרכים צריך ואף אפשר לתרגם לתוכניות פעולה ממשיות, כאשר היעד החשוב ביותר הוא – בטיחות הנהג. מתוך ראיה מקצועית ושנים של ניסיון, אנו ממליצים להדריך את הנהגים בתוכניות הדרכה שנתיות. לדוגמא, בנושא נהיגה נכונה, טיפול ברכב, ודיני תעבורה. משרד התחבורה ותקנות ארגון הפיקוח על העבודה (מסירת מידע והדרכת עובדים), התשנ"ט 1999, דורשים שההדרכות יתבצעו באמצעות צוות מדריכים איכותי ומקצועי. המדרכים שלנו מעורים בשטח התפעולי, עובדים קרוב לנהגים, ומקצועיים בצורה בלתי רגילה בתחום הטכני של הבטיחות.

מטרת ההדרכות
רמת בטיחות מבקשת להעניק ללקוחות שלה כלים מקצועיים שישרתו אותם בכל מקום שנדרש. בכביש, במפעל, ואף מתוך המשרד. חשוב לנו להגדיר את כללי הבטיחות בכל השלבים, לחזק את המודעות לחוקים ולתקנות, ולרענן את המידע שמתחדש באופן שוטף בתחום התעבורה.

הדרכה לרכב קל ולנהגים צעירים
רמת בטיחות ממליצה לבצע הדרכה שנתית כפולה. הדרכה אחת לפני בא הקיץ (מאי עד ספטמבר), ושנייה לפני בא החורף (אוקטובר עד אפריל). כאשר מבקשים לשנות את הרגלי הנהיגה, מוכרחים לעשות מאמץ מכוון עם חזרות תקופתיות.

שיטת הלימוד
הקורס כולל הרצאות אינטראקטיביות שמלוות במצגות, הדגמות, סרטונים, ותרגול שוטף. המשתתפים בקורס יקבלו חומרי עזר כתובים וחומרים נוספים בתחילת הקורס ובמהלכו.

תוכנית הלימוד כוללת את הנושאים הבאים:

 

הדרכות קיץ

הדרכות חורף

בסוף הקורס רמת בטיחות תנפיק תעודה שמאשרת את קיום ההדרכה והשלמתה המוצלחת.

ותק וניסיון של צוות מקצועי שעוסק בתחום הבטיחות, יום יום, כל היום – זה כל ההבדל!


לקבלת פרטים ויעוץ אנא צרו קשר עם שירות הלקוחות בטלפון 1-700-508-808

אפשר גם למלאות כאן את הפרטים, או לבקש פרטים נוספים במייל, נחזור אליכם בהקדם.

נגישות
Call Now Button