הדרכת נהגים למוסדות ומפעלים

מנכ"ל, מנהל משק הרכב, מנהל לוגיסטיקה, או משלח וכו', תאונות דרכים הפכו לצערנו, לחלק מהשגרה היום יומית, והתחושה היא "שהתרגלנו" לתאונות. בלית ברירה אנו עוברים על כך לסדר היום, מרימים כתפיים, מפטירים באנחה – מה כבר אפשר לעשות ? אז ממשיכים הלאה. מוכרחים לדעת שלא כולם סבורים שזאת צריכה להיות השגרה, ובאמת אנו עדים ליותר ויותר חברות וארגונים שחושבים אחרת.

מעבר לתאונות ולפגיעות בנפש יש גם נזק כלכלי גדול, שבראשו נמצאת הפגיעה בתדמית של החברה. יותר חברות היום רואות את הרכב של החברה ככרטיס ביקור דינמי, שחשוף בכביש למיליונים של נהגים חסרי הכשרה מספקת.

רמת בטיחות נמנית עם המאמינים שהמלחמה בתאונות הדרכים איננה סיסמה ריקה מתוכן. אנחנו מאמינים שאת המלחמה בתאונות הדרכים צריך ואפשר לתרגם לתוכניות פעולה ממשיות, כאשר היעד החשוב ביותר הוא – הנהג. מתוך ראיה מקצועית ושנים של ניסיון, אנו ממליצים להדריך את הנהגים בתוכניות הדרכה שנתיות. לדוגמא, בנושא נהיגה נכונה, טיפול ברכב, ודיני תעבורה. משרד התחבורה ותקנות ארגון הפיקוח על העבודה (מסירת מידע והדרכת עובדים), התשנ"ט 1999, דורשים שההדרכות יתבצעו באמצעות צוות מדריכים איכותי ומקצועי. המדרכים של רמת בטיחות מעורים בשטח התפעולי, עובדים קרוב לנהגים, ומקצועיים בתחום הטכני ובהיבטי הבטיחות.

מטרת ההדרכות
רמת בטיחות מבקשת להעניק ללקוחות שלה כלים מקצועיים שישרתו אותם בכל מקום שנדרש. בכביש, במפעל, ואף מתוך המשרד. חשוב לנו להגדיר את כללי הבטיחות בכל השלבים, לחזק את המודעות לחוקים ולתקנות, ולרענן את המידע שמתחדש באופן שוטף בתחום התעבורה.

הדרכה לרכב קל ולנהגים צעירים
כאשר מבקשים לשנות את הרגלי הנהיגה, רמת בטיחות ממליצה לבצע הדרכה לפני בא הקיץ (מאי עד ספטמבר), ולפני בא החורף (אוקטובר עד אפריל).

שיטת הלימוד
הקורס כולל הרצאות אינטראקטיביות שמלוות במצגות, הדגמות, סרטונים, ותרגול שוטף. המשתתפים בקורס יקבלו חומרי עזר כתובים וחומרים נוספים בתחילת הקורס ובמהלכו.

תוכנית הלימוד כוללת את הנושאים הבאים:

 

הדרכות קיץ

הדרכות חורף

בסוף הקורס רמת בטיחות תנפיק תעודה שמאשרת את קיום ההדרכה והשלמתה המוצלחת.

ותק וניסיון של צוות מקצועי שעוסק בתחום הבטיחות, יום יום, כל היום – זה כל ההבדל!


לקבלת פרטים ויעוץ אנא צרו קשר עם שירות הלקוחות בטלפון 1-700-508-808

אפשר גם למלאות כאן את הפרטים, או לבקש פרטים נוספים במייל, נחזור אליכם בהקדם.

Call Now Button
נגישות